Tak ještě jedno foto Michelle s čínskými lékaři, lékařkami, zdravotními sestrami. Kéž bych něco podobného viděla i u nás.13,450 CZK

SIGN UP TODAY!

22-23 June, 2019 

6350 CZK

Deposit 

3000 CZK

email: mbsfeldenkrais@gmail.com

Czech Republic Training Programs

Cognitive Vision and Newborn Movement Assessment

..Asi nejsilnější uvědomění či zamyšlení jsem si odnesla z toho,co se děje při porodu. Že prostřednictvím kontrakcí se miminka od maminky učí, jak své tělo aktivovat,ale současně v další fázi i rozpínat. Jak toto rozpínání ovlivňuje expanzi dechu, trávení a také je to vlastně první spolupráce.....
Co dalšího o semináři napsala na svých stránkách fyzioterapeutka Dagmar MocKrálová si můžete přečíst pod fotkami.

2denní seminář Newborn Movement Assessment

15-18 June, 2019 

Full payment

Seminář pro specialisty pracujícími s novorozeňaty a kojenci a také pro rodiče dětí s postižením, kteří sami chtějí rozpoznat vývojové odchylky u svých dětí. Tlumočení zajištěno.
Michelle Turner vytvořila jednoduchý systém instrukcí B.R.I.G.H.T., který vás provede krok za krokem. Porodní (Birthing) process, vyhodnocení Rotace, Iniciace a jemného (Gently), zdravého (Healthy), dotyku (Touch). Tato metoda vás lépe vybaví na lepší porozumění a hlubší vhled na osobní vývoj kojence, který vede k lepší budoucnosti pro dítě.
Schopnost pohybu bez restrikcí je klíčová pro kognitivní vývoj kojenců a malých dětí. Nedostatek v této oblasti může poukázat na možné potíže nebo poruchy jako je autismus, DMO, genetické syndromy. Včasná intervence je tedy nezbytně nutná.
Michelle se k této práci dostala jako někteří z nás a to, že potřebovala svému dítěti pomoci. Po očkování se z jejího syna stal ležáček, který je dnes už asi 14letým mladíkem a dělá karate. Nejdříve vystudovala Feldenkrais metodu u Anat Baniel a pak už se naprosto oddala studiu lidkého organismu a pohybu. Založila Movement Lesson™, což je progresivní, vědecký přístup v terapii určené na pomoc dětem, mladým a starším lidem pro zlepšení jejich mobility, uvolnění bolesti a zlepšení celkového zdraví. Michelle Turner přednáší své teorie na různých konferencích a kongresech na téma pohyb. Svou teorii opozice gravitace pohybem, přednášela v Oxfordu a o rok později v Harvardu, kde probíhala světová konference Movement and Cognition.
Cena: 249,- EUR
Přihlásit se můžete mailem na mbsfeldenkrais@gmail.com s těmito údaji.
Jméno a příjmení, telefon, fakturační údaje, profese. Pokud jste fyzioterapeut, tak kterou metodou pracujete s dětmi, pokud rodič, tak co vás na tento seminář přivádí.
Obratem dostanete podklady k platbě. Registrovaní na seminář budete po zaplacení.
Počet účastníků je omezen na 20.

Movement Lesson™​